KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16143104
nr 1614 3104
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 358/360, daterad -87. Bildmått: 44x65 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:26:20
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén